Anker Eufy | Replacement Parts Kit for Eufy C20 Omni Robot Vacuum, Roller Brush with Bristles and Rubber, Brush Guard, 2 Side Br
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T290C1F0
- Saadavus: 3
-
36€
Anker Eufy | Replacement Parts Kit for Eufy C20 Omni Robot Vacuum, Roller Brush with Bristles and Rubber, Brush Guard, 2 Side Brushes, Washable Filter, and 2 Mop Cloths
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 83 mm |
| Gross weight | 0.353 kg |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Net weight | 0.143 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 167.84 g |
| Plastic (No PET) | 41.96 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Replacement Parts Kit for Eufy C20 Omni Robot Vacuum, Roller Brush with Bristles and Rubber, Brush Guard, 2 Side Brushes, Washable Filter, and 2 Mop Cloths |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with Robot Vacuum C20 Omni |
| Volume (m3) | 0.00428031 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


